Witamy w Apartamentach pod Orłem w Zakopanem. W trosce o bezpieczeństwo naszych Gości oraz Pracowników, wprowadziliśmy rozwiązania mające na celu minimalizację ryzyka związanego z COVID-19.  

BEZPIECZNE APARTAMENTY

Każdy apartament przed udostępnieniem jest sprzątany przy użyciu odpowiednich środków antybakteryjnych. W każdym apartamencie znajduje się mydło i środek do dezynfekcji rąk/ środek do dezynfekcji powierzchni– zachęcamy do regularnego mycia rąk zgodnie z dostępnymi instrukcjami. W trakcie trwania pobytu istnieje możliwość dezynfekcji apartamentu po wcześniejszym ustaleniu terminu i za dodatkową opłatą.

BEZPIECZNA PRZESTRZEŃ

Przy pełnym obłożeniu każdy ma możliwość zachowania bezpiecznej odległości

i swobodnego poruszania się.

BEZPIECZNI PRACOWNICY

Bezwzględnie przestrzegamy zasady higieny pracy, w sytuacjach koniecznych używamy maseczek i rękawiczek, kładziemy nacisk na częste mycie i dezynfekowanie rąk oraz urządzeń. Pracownicy uczestniczyli w szkoleniach z zakresu zachowania szczególnych środków bezpieczeństwa i środków ostrożności według zaleceń Ministra Zdrowia, Polskiej Organizacji Turystycznej (POT), GIS

i WHO.

BEZPIECZNI GOŚCIE

W trosce o Wasze bezpieczeństwo zachęcamy do szybkiego zameldowania oraz do dokonywania bezgotówkowych płatności. Na terenie apartamentu mogą przebywać tylko Goście wynajmujący apartamenty. Prosimy o kontakt w przypadku zauważenia sytuacji związanych z niestosowaniem się do działań zapobiegających COVID-19. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Dzięki dostosowaniu się Pracowników i Gości apartamentów do ww. rozwiązań, możliwy będzie bezpieczny i atrakcyjny pobyt.